info@botaniksuaritma.com 0530 707 18 39

Sıkça Sorulan Sorular

title

Hizmetlerimiz, politikalarımız ve hizmet süreçleri hakkında sıçka sorulan sorular.

Damacana ya da pet şişe kolileri taşımanın, parasal ve yük külfeti yanında, mutfak evyesi üzerindeki bir musluktan anında, zahmetsiz ve 1/20 bedelle kontrollü ve sağlıklı su almak bir ayrıcalıktır. İçme suyunun yanında çay, kahve ve yemek yapmak için gerçek suya ihtiyaç vardır ve bu su ile hazırlanan gıdalar daha lezzetli ve sağlıklıdır. Yumuşak suyla yıkanan sebze ve meyvelerin üzerindeki pestisitler daha kolay çözünür.

Piyasada pek çok sistem suyun görünüşünü ve tadını iyileştirmektedir. Ancak çok azı muhtemel zararlı kirleticileri azaltmakta ve çok daha azı suyla taşınan bakteri ve virüsleri etkin bir şekilde yok etmektedir. Botanik Su Arıtma Marka sistemleri ise her ikisini de gerçekleştirmektedir.

Uzmanlar günde en az 8-10 bardak yani, 2-2.5 litre sağlıklı ve temiz su içmemizi tavsiye ediyorlar. Su içmek için lütfen ağzınızın kurumasını beklemeyin. Bu durum kronik susuzluk işaretidir. Spor ya da ağır işler yapıldığında, yüksek rakımlı yerlere çıkıldığında su ihtiyacı daha da artar.

Botanik Su arıtma cihazlarımızda Garanti süreci; Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın verdiği süreç 2 yıldır. Ancak filtre değişimlerini düzenli olarak yetkili servisi ve orijinal filtreleri ile yapıldığı takdirde +3 yıl da ek olarak firma garantisi verilmektedir. Kireçten ve basınçtan kaynaklı olmayan tüm problemler garanti kapsamına girmektedir.

Suyunuzun değerleri normal değerlerin üzerinde ise filtrelerin ömrünü uzatmak adına “SİLİFOZ” filtre diye adlandırdığımız kireç arıtıcı filtreyi, tercih edeceğiniz cihaza ilave edebilirsiniz. Bu ilave filtre sayesinde hem daha sağlıklı bir su elde eder hem de cihazınızın ömrünü uzatmış olursunuz.

img

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img