info@botaniksuaritma.com 0530 707 18 39

Bilgi Güvenliği Politikası

title

Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi Güvenliği Politikası
Bilgi Güvenliği Politikası

Bilgi Güvenliği Politikası

title

Bilgi Güvenliği Politikası

Firmamız “ TEHLİKESİZ ATIKLARIN GERİ DÖNÜŞÜMÜ VE TEHLİKELİ ATIK TAŞIMA HİZMETLERİ” alanında hizmet vermektedir. Firmamız olarak kurum çağında gizlilik, bütünlük ve tüm fiziksel ve elektronik bilgi varlıklarını korumayı taahhüt etmektedir. Bilgi ve bilgi güvenliği gereksinimleri kurumsal hedeflerimiz ile aynı doğrultuda olacaktır. Firmamız yönetimi değişime açık, iyi eğitim almış, konusunda yetkin personel istihdamı sağlayacak ve sektör içerisinde rakiplerimizle rekabeti sağlayacak finansmanı sağlamak, yeterli donanım ve altyapıyı bulunduracaktır. Bu altyapı ve personel ile birlikte gerekli finansmanda sağlanacaktır.
İş sürekliliği ve acil durum planları, veri yedekleme prosedürleri, virüslerden ve bilgisayar korsanlarından sakınma, erişim kontrol sistemleri ve bilgi güvenliği ihlal bildirimi temel faaliyetlerimizin temel taşlarını oluşturacaktır.
Yapılan risk değerlendirmeleri sonucunda elde edilen açıklıklar ve tehditler bertaraf edilerek müşteri ve personelimizin bilgilerine güvenli erişim sağlanacaktır.
Bu politikayı gerçekleştirmek için başta çalışanlarımızın Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarını çalışma biçimi haline getirmelerini beklemekteyiz. Tüm personel ve belirli üçüncü tarafların BGYS ile ilgili uygun eğitimleri alması sağlanacaktır.
Bilgi Güvenliği Politikamız yılda bir kez ya da firmamızla ilgili önemli değişikliklerin olması durumunda uygunluğunu, doğruluğunu ve etkinliğini sağlamak için yönetim ve birim sorumlularının katılımıyla gözden geçirilmekte ve güncelliği sağlanmaktadır.

Sizi Arayalım

Numaranızı bırakın sizi hemen arayalım

img